DIOZEN® Hemoroidy

Zmírňuje bolesti způsobené hemeroidy, ulevuje od svědění a pálení. Omezuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě. Obvykle přináší úlevu do 7 dnů. Diozen je možné kombinovat s další lokální léčbou (masti, čípky). Pokud symptomy při krátkodobé léčbě neodezní, je nutné provést proktologické vyšetření.
KOUPIT

Kde koupit

Další informace o produktu

Hemoroidy neboli žilní pletence v oblasti konečníků a řiti má každý z nás. O hemoroidální nemoci pak mluvíme tehdy, jestliže dojde k jejich rozšíření, zduření, krvácení až vyhřeznutí vlivem dlouhodobého zvýšení tlaku na ně. Hemoroidy doprovází svědění, bolest či krvácení a potíže při vyprazdňování.

Přírodní flavonoidy jako například mikrokrystalický diosmin zvyšují odolnost cév a pomáhají ke zmírnění nepříjemných příznaků spojených s hemoroidální nemocí.

Problémy s otokem a bolestivostí nohou či noční křeče se mnohdy projeví při či v důsledku dlouhého sezení a postávání na jednom místě, celkovém nedostatku pohybu a také v těhotenství. V teplém letním období se mohou vyskytnout při slunění. Jednou z příčin je nedostatečná cirkulace krve ze spodních částí těla zpět do srdce a hromadění krve, které vyvíjí tlak na cévy v oblasti nohou.

Přírodní flavonoidy jako například mikrokrystalický diosmin zvyšují odolnost cév a pomáhají ke zmírnění nepříjemných příznaků, zejména otoku a bolesti, které jsou spojené s chronickou žilní nedostatečností.

  • Pocit unavených nebo těžkých nohou 
  • Otok a bolest nohou
  • Noční křeče v nohou
  • Křečové žíly
  • Bércové vředy
  • Snížená hojivá schopnost
Mohlo by vás zajímat