Zpět

Pečujte o své cévy zevnitř

Diozen®

Máte pocit těžkých a unavených nohou? Trápí vás křečové žíly? Anebo vás sužují hemoroidy, tedy svědění, bolest či krvácení v oblasti konečníku, případně potíže s vyprazdňováním? Léčivý přípravek Diozen zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév a užívá se právě k léčbě chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin či k léčbě hemoroidů.

Účinné venotonikum a vazoprotektivum

Diozen®

Počet tablet v balení:

60
120
Volně prodejný lék k vnitřnímu užití

Hemoroidy

Hemoroidy

Trápí vás svědění, bolest či krvácení v oblasti konečníku?
Máte problémy s vyprazdňováním?
Možná se potýkáte s častým žilním onemocněním – hemoroidy.
Nemoc vzniká tehdy, pokud dojde k rozšíření a zduření žilních pletenců v této oblasti.
Rychlou úlevu přináší léčivý přípravek Diozen, který zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév. Také omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek.

Chronická žilní nedostatečnost

Chronická žilní nedostatečnost

Trápí vás křečové žíly, otoky dolních končetin, tíha v nohou či nepříjemné mravenčení?
Všechny tyto příznaky jsou charakteristické pro chronickou žilní nedostatečnost – onemocnění, kterým trpí více než polovina populace.
K léčbě obtíží se používá léčivý přípravek Diozen, který zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév. Také omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek.

Použití

K čemu se Diozen používá

Tablety se užívají při jídle a zapíjejí se tekutinou. Doporučená dávka:

  • Při léčbě chronické žilní nedostatečnosti: užívají se 2 tablety 1x denně nebo 1 tableta 2x denně v poledne a večer při jídle.
  • Při hemoroidech: 2 tablety 3x denně při jídle po dobu prvních 4 dnů, poté 2 tablety 2x denně v poledne a večer při jídle po dobu následujících 3 dnů. Následně se užívají 2 tablety 1x denně nebo 1 tableta 2x denně v poledne a večer při jídle. V tomto případě je Diozen určen pouze ke krátkodobému použití.

Tabletu zapijte sklenicí vody.

Kde koupíte Diozen?

Diozen koupíte v lékárně bez lékařského předpisu.