Nalezeno 48 výsledků pro výraz ""

Lipizentin®

Koenzym Q10 patří mezi látky nezbytné pro fungování našeho těla. Přesto si jeho dostatek tělo neumí samo vytvořit, ani není reálné přijímat jeho dostatečné množství ze stravy. U lidí užívajících statiny se navíc jeho hladina v organismu ještě snižuje. Léčba totiž kromě tvorby cholesterolu blokuje také syntézu endogenního koenzymu Q10.

Heparoid®

Máte po úrazu otoky, zhmožděniny nebo modřiny? Chcete zlepšit hojení jizev po zraněních či operacích nebo změkčit tuhé a vystupující starší jizvy? Trápí vás záněty šlach?

Diozz®spray

Víte, že úlevy od těžkých a unavených můžete dosáhnout během chvíle? Kdykoliv, kdekoliv a jednoduše pomocí chladivé pěny? A nemusíte si ani svlékat punčochy. Díky efektu mikromasáže přípravku s patentovanou technologií Diozzspray proniknou aktivní látky do hlubších vrstev pokožky a rychle vás zbaví nepříjemných pocitů.

Diozen®

Máte pocit těžkých a unavených nohou? Cítíte v nohách napětí, svědění nebo mravenčení? Trápí vás křečové žíly? Nebo hemoroidy? Braňte své žíly zevnitř. Léčivý přípravek Diozen zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév.

Ascorutin®

Trpíte na otoky dolních končetin nebo křečové žíly? Máte hemoroidy? Krvácíte často z nosu?

Zdědit nemusíte jen jmění, ale i vysoký cholesterol!

Strašák jménem vysoký cholesterol je jedním z rizikových faktorů, které se podílí na vzniku závažných srdečně-cévních onemocněních, jako jsou infarkt nebo cévní mozková příhoda. Mezi příčiny vysokého cholesterolu se neřadí pouze nezdravý životní styl, ale na jeho vzniku se může podílet i dědičnost. Jak poznat, že se to týká zrovna vás, a jak s tím naložit?

Krvácení z nosu? Nezaklánějte při něm hlavu!

Kdo z nás nikdy nezažil krvácení z nosu? Nos obsahuje mnoho krevních cév, které se nacházejí blízko povrchu nosu, jsou velmi křehké a snadno začnou krvácet. Jak krvácení co nejelegantněji vyřešit?

Jak po císařském řezu urychlit hojení jizvy?

Většina nastávajících maminek očekává hladký a přirozený průběh porodu. Bohužel vlivem neočekávaných okolností může dojít i k tomu, že se rodička octne místo v porodním boxu na operačním sále. Tento chirurgický postup – císařský řez – je celkem velká břišní operace, která zachraňuje život novorozence i rodičky, ale zanechává jizvu v podbřišku. Poradíme vám, jak se po této operaci co nejlépe zahojit.

Jak vyzrát na nejčastější následky letních úrazů?

Přes léto se můžeme setkat s více úrazy než v zimě. Hlavním důvodem je, že v krásném počasí si jde každý i méně zdatný jedinec ven zasportovat. Ať už po roce sedne na kolo, nebo se jen krátce osvěží plaváním v rybníku. Co se týče úrazů, nejčastěji se jedná o modřiny, zlomeniny, přehřátí ze sluníčka a další. Poradíme, jak se vypořádat s nejčastějšími následky letních úrazů.

Jak se během těhotenství vyvarovat vzniku křečových žil?

Těhotenství je krásný stav v životě každé ženy. Je to radostné období plné očekávání příchodu vytouženého potomka. Těhotenství ale není jen plné radosti, je to hlavně velká zátěž pro celý ženský organismus. Během očekávání může propuknout celá řada nemocí a samotné těhotenství může tělo poznamenat. A nejen nárůstem hmotnosti. Jedním z důsledků těhotenství mohou být i křečové žíly. Jak se této komplikace vyvarujete?

Načíst další