Nalezeno 84 výsledků pro výraz ""

Lipizentin®

Koenzym Q10 patří mezi látky důležité pro fungování našeho těla. Přesto si jeho dostatek tělo někdy neumí samo vytvořit, ani není reálné přijímat jeho dostatečné množství ze stravy. Právě u lidí užívajících statiny se jeho hladina v organismu snižuje. Léčba totiž kromě tvorby cholesterolu blokuje také syntézu endogenního koenzymu Q10.

Heparoid®

Máte po úrazu otoky, zhmožděniny nebo modřiny? Chcete zlepšit hojení jizev po zraněních či operacích nebo změkčit tuhé a vystupující starší jizvy? Trápí vás záněty šlach?

Diozen®

Máte pocit těžkých a unavených nohou? Trápí vás křečové žíly? Anebo vás sužují hemoroidy, tedy svědění, bolest či krvácení v oblasti konečníku, případně potíže s vyprazdňováním? Léčivý přípravek Diozen zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév a užívá se právě k léčbě chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin či k léčbě hemoroidů.

Ascorutin®

Krvácíte často z nosu? Míváte často modřiny?

Problémy s hemoroidy v těhotenství – jak je poznám a co s nimi?

Pokud jste těhotná a potýkáte se s nepříjemnými problémy v oblasti konečníku a řiti, možná uvažujete, zda se nejedná právě o hemoroidy. Přečtěte si následující článek, který vám pomůže rozpoznat příznaky spojené s hemoroidy, ale také nastíní důvody jejich vzniku a poradí, jak si ulevit od nepříjemných obtíží. 

Operace hemoroidů – kdy a jak?

Trápí vás problémy s hemoroidy a úprava životosprávy, mastičky ani tablety již dostatečně nepomáhají? V některých případech je chirurgická léčba tou nejlepší variantou, která přináší dlouhodobou úlevu od vlekoucích se nepříjemných projevů.

Víte o tom, že hemoroidy lze léčit i pomocí tablet?

Zatímco některé přípravky určené k léčbě hemoroidální nemoci jsou napříč populací dobře známé, jiné nikoliv. Alespoň to vyplynulo z průzkumu, který nedávno proběhl na lifestylovém portálu Žena-in.cz. Dotazování ukázalo, že většina respondentů má zkušenosti spíše s místní léčbou pomocí mastí, gelů či sedacích lázní, ale o celkové terapii mnoho neví.

Mýty o křečových žilách

Snad každý ví, co jsou to křečové žíly, odborně nazývané varixy. Všichni tušíme, jak vypadají, velká část z nás se s nimi sama setkala. Jaké jsou nejčastější mýty, jež se jich týkají? Jde pouze o problém ženské populace? Mohou vznikat i u mladých? A jak je to s úhradou léčby?

Křečové žíly a zimní sporty – který z nich je vhodný?

Fyzické cvičení může být v zimních měsících náročnější, respektive hůř dostupné. Ovšem neznamená to, že musíte jakýkoli pohyb odložit až na jaro. Zimní tréninky dokážou udržet vaše tělo a žíly v nejlepší kondici po celou sezónu. Které vybrat?

Je koenzym Q10 vhodný pro starší lidi?

Koenzym Q10 je antioxidant, který si naše tělo přirozeně vytváří. Buňky lidského organismu jej používají jednak pro svůj růst, jednak i údržbu. Hladina koenzymu Q10 se ovšem se vzrůstajícím věkem v našem těle snižuje. Co toto snížení pro organismus znamená?

Načíst další