Nalezeno 19 výsledků pro výraz ""

Lipizentin®

Koenzym Q10 patří mezi látky důležité pro fungování našeho těla. Přesto si jeho dostatek tělo někdy neumí samo vytvořit, ani není reálné přijímat jeho dostatečné množství ze stravy. Právě u lidí užívajících statiny se jeho hladina v organismu snižuje. Léčba totiž kromě tvorby cholesterolu blokuje také syntézu endogenního koenzymu Q10.

Heparoid®

Máte po úrazu otoky, zhmožděniny nebo modřiny? Chcete zlepšit hojení jizev po zraněních či operacích nebo změkčit tuhé a vystupující starší jizvy? Trápí vás záněty šlach?

Diozz®spray

Víte, že úlevy od pocitu těžkých a unavených nohou můžete dosáhnout během chvíle? Kdykoliv, kdekoliv a jednoduše pomocí chladivé pěny? A nemusíte si ani svlékat punčochy. Díky efektu mikromasáže přípravku s patentovanou technologií Diozzspray proniknou aktivní látky do hlubších vrstev pokožky a rychle vás zbaví nepříjemných pocitů.

Diozen®

Máte pocit těžkých a unavených nohou? Trápí vás křečové žíly? Anebo vás sužují hemoroidy, tedy svědění, bolest či krvácení v oblasti konečníku, případně potíže s vyprazdňováním? Léčivý přípravek Diozen zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév a užívá se právě k léčbě chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin či k léčbě hemoroidů.

Ascorutin®

Krvácíte často z nosu? Míváte často modřiny?

Zvýšená hladina cholesterolu

Zvýšená hladina cholesterolu v krvi nebolí. Přesto nás může zabít. Příznaky totiž bohužel pocítíme až ve chvíli, kdy dojde k rozvoji aterosklerózy a ucpávání cév.

Modřiny

Modřiny většinou nejsou nebezpečné. Objevují-li se však bez zjevné příčiny, aniž by byly například důsledkem úrazu, je potřeba zjistit, proč k jejich tvorbě dochází. Mohou totiž být příznakem vážného onemocnění.

Žilní záněty

Žilní zánět neboli flebitida nejčastěji postihuje dolní končetiny. Pokud se poškodí žilní stěna nebo se v žilách zpomalí tok krve, může dojít k jejímu srážení. A v okolí sraženiny se pak rozvíjí zánět žíly.

Oteklé a těžké nohy. Co mohou signalizovat?

Zdá se vám, že vaše nohy jsou těžké nebo otékají, ale křečové žíly nemáte? I tak byste co nejdříve měli zajít k lékaři. Mohou to být příznaky chronického žilního onemocnění. Zánět se totiž rozvíjí už v takzvaném nultém stadiu, kdy žádné změny na viditelných žílách nevidíte.

Křečové žíly

Zdravé žíly jsou pevné a pružné a svými chlopněmi podporují návrat krve zpět k srdci. Ty nezdravé to ale nedokážou, krev se v nich hromadí a tvoří se na nich vystouplé rozšířené uzly – křečové žíly neboli varixy.

Načíst další