Nalezeno 60 výsledků pro výraz ""

Lipizentin®

Koenzym Q10 patří mezi látky nezbytné pro fungování našeho těla. Přesto si jeho dostatek tělo neumí samo vytvořit, ani není reálné přijímat jeho dostatečné množství ze stravy. U lidí užívajících statiny se navíc jeho hladina v organismu ještě snižuje. Léčba totiž kromě tvorby cholesterolu blokuje také syntézu endogenního koenzymu Q10.

Heparoid®

Máte po úrazu otoky, zhmožděniny nebo modřiny? Chcete zlepšit hojení jizev po zraněních či operacích nebo změkčit tuhé a vystupující starší jizvy? Trápí vás záněty šlach?

Diozz®spray

Víte, že úlevy od těžkých a unavených můžete dosáhnout během chvíle? Kdykoliv, kdekoliv a jednoduše pomocí chladivé pěny? A nemusíte si ani svlékat punčochy. Díky efektu mikromasáže přípravku s patentovanou technologií Diozzspray proniknou aktivní látky do hlubších vrstev pokožky a rychle vás zbaví nepříjemných pocitů.

Diozen®

Máte pocit těžkých a unavených nohou? Cítíte v nohách napětí, svědění nebo mravenčení? Trápí vás křečové žíly? Nebo hemoroidy? Braňte své žíly zevnitř. Léčivý přípravek Diozen zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév.

Ascorutin®

Trpíte na otoky dolních končetin nebo křečové žíly? Máte hemoroidy? Krvácíte často z nosu?

Bércový vřed nejsou jen ošklivé nohy

Bércový vřed je rána na noze, která se kvůli špatnému krevnímu oběhu problematicky hojí. Nejčastěji vzniká na vnitřní straně nohou nad kotníky, odtud tedy jeho název. Toto onemocnění se častěji týká žen a bohužel má tendenci se vracet.

Svátky v klidu a bez nemocí

Vánoce, období setkávání, slavení a odpočívání. Ideálně ale prožité ve zdraví a v kondici. Co byste v období hodování neměli opomenout, abyste svou hladinu cholesterolu udrželi na uzdě? Dřívější myšlenka, že za vysokou hladinu cholesterolu můžou potraviny, které ho obsahují, je už dávno překonaná. Hlavními viníky vysokého cholesterolu jsou v našem jídelníčku nasycené tuky a jednoduché cukry, pod kterými se sváteční tabule často prohýbá. Pokud už trpíte zvýšenou hladinou cholesterolu nebo se tento stav ve vaší rodině vyskytuje, vaše první kroky by měly vést k jejich omezení.

Největší zdroje sodíku v naší stravě, o kterých jste možná nevěděli

Sodík je minerálem nezbytným pro správné fungování našeho organismu, ale jeho zvýšený příjem může nadělat více škody než užitku, zejména v podobě vysokého krevního tlaku a z něj vyplývajících komplikací. Kterým potravinám je lepší se vyhnout, pokud chcete množství přijatého sodíku držet pod kontrolou? Některé vás možná překvapí.

Načíst další