Nalezeno 40 výsledků pro výraz ""

Heparoid®

Máte po úrazu otoky, zhmožděniny nebo modřiny? Chcete zlepšit hojení jizev po zraněních či operacích nebo změkčit tuhé a vystupující starší jizvy? Trápí vás záněty šlach?

Diozzspray®

Víte, že úlevy od těžkých a unavených můžete dosáhnout během chvíle? Kdykoliv, kdekoliv a jednoduše pomocí chladivé pěny? A nemusíte si ani svlékat punčochy. Díky efektu mikromasáže přípravku s patentovanou technologií Diozzspray proniknou aktivní látky do hlubších vrstev pokožky a rychle vás zbaví nepříjemných pocitů.

Diozen®

Máte pocit těžkých a unavených nohou? Cítíte v nohách napětí, svědění nebo mravenčení? Trápí vás křečové žíly? Nebo hemoroidy? Braňte své žíly zevnitř. Léčivý přípravek Diozen zvyšuje napětí žilní stěny a odolnost cév.

Ascorutin®

Trpíte na otoky dolních končetin nebo křečové žíly? Máte hemoroidy? Krvácíte často z nosu?

S obtížemi na toaletě pomůže úprava jídelníčku

Hemoroidy – pro mnoho lidí spíše tabu než téma k hovoru mezi přáteli. Přitom jednou za život trápí až dvě třetiny všech. Dobrou zprávou je, že úpravou jídelníčku můžete nepříjemnosti na toaletě zmírnit, nebo jim dokonce zcela předejít.

Tabu jménem hemoroidy

Hemoroidy jsou nejčastějším onemocněním konečníku, podle statistik trápí až 60 % populace. Jedná se tedy o poměrně rozšířené onemocnění. Od jiných se ale něčím odlišuje – nemluví se o něm. Pacienti se za něj stydí. Jak se podepisuje na psychice a jak se s jeho vlivem na ni vypořádat?

Zahoďte cigarety, srdce vám poděkuje

Kouření je většinou spojováno s dýchacími problémy a onemocněními plic. Cigarety ovšem negativně působí i na srdce. Pojďme si u příležitosti Světového dne bez tabáku připomenout, jak se srdci při odvykání od nich uleví.

Omezte stres, pomůžete tím svým cévám!

Se stresovými situacemi se čas od času setkává každý z nás. Dlouhodobý stres však pro lidské tělo není prospěšný. Věděli jste, že jím mohou být ovlivněny i vaše cévy?

Proč kvůli tlaku „nemůžete na nohy“?

Vysoký krevní tlak má mnoho negativních dopadů na naše orgány a zanedbání léčby vede k jejich nevratnému poškození. Cévní řečiště je jedním ze systému, na kterém se onemocnění projevuje. V jeho nebezpečí jsou mimo jiné cévy dolních končetin.

Načíst další